امروز: شنبه 31 فروردین 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت بهداشت و سلامتی آرایشگاهها

پاورپوینت بهداشت و سلامتی آرایشگاهها دسته: بهداشت عمومی
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 56 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 10

دانلود پاورپوینت بهداشت و سلامتی آرایشگاهها بررسی بهداشت و سلامتی آرایشگاهها پاورپوینت جامع و کامل بهداشت و سلامتی آرایشگاهها کاملترین پاورپوینت بهداشت و سلامتی آرایشگاهها پکیج پاورپوینت بهداشت و سلامتی آرایشگاهها مقاله بهداشت و سلامتی آرایشگاهها تحقیق بهداشت و سلامتی آرایشگاهها

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 10 صفحه

بهداشت وسلامتی آرایشگاهها بیماریهای منتقله از طریق آرایشگاهها ایدز (AIDS) ـ هپاتیت B وC ـ عفونتهای میكروبی , قارچی و ویروسی ـ بیماریهای پوستی از جمله اگزما و سایر حساسیتهای پوستی.
تعریف و شرح وظایف سالنهای زیبایی تعریف: به مكانی گفته می شود كه با توجه به شرح وظایف، فقط اقدامات زیبایی و آرایشی را انجام داده وبه هیچ عنوان حق دخالت در امور و حیطه پزشكی و ورزشی را ندارد.
شرح وظایف: 1ـ دكلره كردن یا رنگ بَری و رنگ كردن مو 2ـ گریم پوست 3_ ترمیم ابرو با قلم 4ـ بخور آب گرم بدون استفاده از اُزن واشعه ماوراء بنفش5ـ استفاده از موم یا ایپلاسیون 6 -استفاده از كِرمهای مرطوب كننده و ماسكهای استاندارد و مجاز. نكته در مؤسسات زیبایی انجام كلیه امور تاتو، لیزر،كرایو، كاشت مژه و ناخن با نفوذ در پوست ممنوع می باشد.
انجام الكترولیز فقط در مطب پزشكان متخصص مجاز می باشد؛ بنابراین سالنهای زیبایی، حق انجام الكترولیز را در سالنهای خود ندارند.
هر گونه پیشنهاد، تجویز، فروش، ارائه نسخة كرمها و مواد آرایشی از طرف سالنها، مجاز نمی باشد. نحوه انتقال بیماریها از طریق آرایشگاهها تماس با پیش بند ،شانه ،قیچی، تیغ مشترك
شستن سر و صورت و خشك كردن با یك حوله برای بیش از یك نفر
كاشتن ناخن و بند انداختن در صورت عدم رعایت اصول بهداشتی نکات بهداشتی لازم جهت پیشگیری از انتقال بیماریها در استفاده از وسایل آرایشی، بند انداختن، كاشتن ناخن و.... وسایل باید یا به طور کامل ضد عفونی شوند یا ابزار یك بار مصرف مورد استفاده قرار گیرد.
كلیه وسایل غیر فلزی شامل حوله، پیش بند، سر بند، شانه و برس باید توسط مشتری تهیه و از به كارگیری این وسایل به طور مشترك اكیداً خودداری گردد.
ضدعفونی کردن نخ با الکل قبل از اصلاح و عوض کردن آن پس از پایان کار.
استفاده از موچین از قبل ضدعفونی شده برای مشتریهای گذری و ضدعفونی موچینهای استفاده شده در پایان کار با چراغ الکلی به مدت 30 ثانیه یا قرار دادن در الکل. شستن سرشویی پس از هر بار استفاده جهت جلوگیری از انتقال بیماری‌های پوست , مو و بیماری‌های قارچی.
استفاده از حوله تمیز ترجیحا شخصی برای خشک کردن موها پس از کوتاه کردن.
ضدعفونی قیچی پس از هر بار کوپ ، با چراغ الکلی به مدت 30 ثانیه یا قرار دادن در الکل.
شستشو شانه ها و نگهداری در ظرف محتوی الکل یا ساولن به مدت 20 دقیقه.
شستشوی کلاه مش با مایع ظرفشویی و ضدعفونی با الکل یا استفاده از فویل جهت انجام مش.
استفاده از وایتکس بعنوان ماده ضدعفونی کننده دیگر ، برای ابزار و محل کار. مشخصات مواد آرایشی و بهداشتی برای استفاده روی پوست : از نظر ظاهر و بو مناسب باشد.
استفاده و پاك كردن آن راحت بوده و باعث تغییر رنگ و لكه شدن پوست و مو نشود.
ایجاد التهاب و حساسیت نكند.
از نظر میكروبی آلودگی نداشته باشد.
دارای مشخصات بهداشتی یا مجوز ورود از وزارت بهداشت باشد. نکات مهم و قابل توجه در بازدیدها اخذ گواهینامه دوره بهداشت عمومی توسط کلیه شاغلین درآرایشگاهها.
اخذ کارت بهداشت با اعتبار یک ساله توسط کلیه شاغلین درآرایشگاهها.
رعایت بهداشت فردی و نظافت عمومی محل کار و تمام موارد یاد شده در خصوص ضدعفونی ابزار.
استفاده از لباس کار مناسب و تهیه جایگاه مناسب جهت استقرار وسایل شاغلین.
تهیه و نصب جعبه کمکهای اولیه.
عدم استعمال دخانیات.
تهیه کپسول اطفاء حریق.


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت بهداشت و سلامتی آرایشگاهها , بررسی بهداشت و سلامتی آرایشگاهها , پاورپوینت جامع و کامل بهداشت و سلامتی آرایشگاهها , کاملترین پاورپوینت بهداشت و سلامتی آرایشگاهها , پکیج پاورپوینت بهداشت و سلامتی آرایشگاهها , مقاله بهداشت و سلامتی آرایشگاهها , تحقیق بهداشت و سلامتی آرایشگاهها

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر